Yükleniyor...

Hakkımızda

Favori Gıda 2005 yılında kurularak toptan/perakende (ekmek ve unlu mamuller) gıda ticaretinde sektördeki yerini almıştır. Şirketimiz; geleneksel ekmek ve unlu mamul grubuna ait geniş ve kaliteli ürün yelpazesini önce “sağlık” kalite politikasına bağlı kalmış hızla büyüyerek siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmıştır. Bugün toptan/perakende gıda ticaretinde Türkiye'nin marka isimlerinden olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamızın başlıca ürün grubunu oluşturan, ekmek ve ekmek çeşitleri (Karadeniz Ekmeği, odun ekmeği, somun ekmeği, kepekli ekmek, tam buğday ekmeği, sarı buğday ekmeği) ile birlikte, dondurulmuş veya yarı dondurulmuş unlu mamuller; hazır sigara böreği, yufka, günlük yufka, katmer, lavaş, kurabiye, gözleme, bazlama, açma, simit, poğaça gibi farklı lezzetleri sofralarınıza ulaştırmaktadır.

Firmam
ız ; 01.08.2007 tarihinde Migros Ticaret A.Ş. ile unlu mamuller ve ekmek tedariki konusunda anlaşarak; başlangıçta 4 coğrafi bölge, 20 il ve 200 mağaza ile hizmete başlamıştır. Bugün ise 7 coğrafi bölgede, 81 il ve 8.000 yakın satış noktasına hizmet vermektedir. Bu bölgelerde toplam üretici sayımız ise 2.000 e ulaşmıştır. 81 ilde hizmet veren ilk ve tek firma olma özelliğini gösteren firmamız, bu durumun mutluluğunu yaşamaktadır.

Bugün
şirketimiz aktif olarak, A-101, MiGROS, TANSAŞ, MACRO ve M JET gibi Türkiye'de ki Ulusal marketlere hizmet vermeye devam etmektedir.